Vans Classic Low Socks 3 Pair Pack White nr: 6.5 - 9

Vans Classic Low Socks 3 Pair Pack White nr: 6.5 - 9
Производител: VANS
Код на продуктот: VN000XS0WHT
Достапност:На залиха
690Ден.990Ден. Без данок: 690Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: