VANS CLASSIC T-SHIRT Navy/White

VANS CLASSIC T-SHIRT Navy/White
Производител: VANS
Код на продуктот: VN000GGGNAV NVW
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES:

The Vans Classic is a classic fit, short-sleeve, crew neck t-shirt. It features the Vans signature front logo graphics.

Composition:100% Cotton

 

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: