VANS CLASSIC T-SHIRT Trekking Green

Производител: VANS
Код на продуктот: VN000GGGTTZ
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
1.320Ден.1.890Ден. Без данок: 1.320Ден.
Количина:

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES:

The Vans Classic T-shirt has short sleeves, a crew neck and the Vans logo across the front.

Composition:100% Cotton

 

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: