BROADWAY II CHECK DRESS

Производител: VANS
Код на продуктот: VN0A47XV705
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES:

The Broadway II Check Dress is a 100% BCI Cotton twill long sleeve shirt dress with an allover checkerboard print, a snap-front placket, and patch pockets at the chest. Model is 178 cm tall and wearing a size Small.

Composition:100% Cotton

 

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: