CHROMO II DRESS

Производител: VANS
Код на продуктот: VN0A47YGBLK
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES:

The Vans Chromo II Dress has drop-shoulders and bell sleeves. It also features checkerboard taping at the shoulders and the Vans logo on the front.

Composition:80% Cotton, 20% Polyester

 

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: