LEFT CHEST HIT LONG SLEEVE T-SHIRT

Производител: VANS
Код на продуктот: VN0A49LCYB2
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES:

The Left Chest Logo Long Sleeve T-Shirt is a heavier weight 100% carded ringspun cotton t-shirt with simple left chest logo graphics. Model is 186 cm tall and wearing a size Medium.

Composition:100% Cotton

 

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: