VANS FULL PATCH T-SHIRT Black/White

Производител: VANS
Код на продуктот: VN000QN8Y28
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
1.320Ден.1.890Ден. Без данок: 1.320Ден.
Количина:

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES:

The Vans Full Patch is a classic fit, crew neck t-shirt with the Vans signature front logo graphics.

Composition: 100% Cotton

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: