Center Front Logo Short Sleeve Tee BLACK

Center Front Logo Short Sleeve Tee  BLACK
Производител: Converse
Код на продуктот: 10018235-A01-001
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
830Ден.1.190Ден. Без данок: 830Ден.
Количина:

Опис

Center Front Logo Short Sleeve Tee

SCRIPTED CHUCK. Fall weather staple. The Converse Center Front Logo T-Shirt pairs the iconic Chuck logo with new graphic treatments for a fresh take on the namesake. Constructed with cotton jersey that feels as good as it looks.

 

100% Cotton

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: