Converse Assymetric ALL Shine SS Tee black

Converse Assymetric ALL Shine SS Tee   black
Производител: Converse
Код на продуктот: 10017047-A01
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *
1.040Ден.1.490Ден. Без данок: 1.040Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: