Men's Star Chevron Embroidered Full Zip Hoodie Back Alley Brick

Men's Star Chevron Embroidered Full Zip Hoodie Back Alley Brick
Производител: Converse
Код на продуктот: 10008813-A11
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
2.580Ден.3.690Ден. Без данок: 2.580Ден.
Количина:

Опис

MEN'S STAR CHEVRON EMBROIDERED FULL ZIP HOODIE

The Converse Star Chevron Embroidered Full-Zip Hoodie offers all-day comfort with soft fleece and an embroidered Star Chevron graphic for understated style. The basics just got better.

 

80% cotton, 20% polyester

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: