Chuck 70 Specialty Olive / White

 Chuck 70 Specialty Olive / White
Производител: Converse
Код на продуктот: 165998c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина: *

Опис

Converse Unisex Nubuck Leather  Chuck 70 Specialty  High Top

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: