LEFT CHEST HIT LS Black/White

Производител: VANS
Код на продуктот: VN0A49LCY281-BLK
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
1.290Ден.1.850Ден. Без данок: 1.290Ден.
Количина:

Опис

XL

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: