VOLTAGE HOODIE - Hoodie

VOLTAGE HOODIE - Hoodie
Производител: Converse
Код на продуктот: 10017649-A01-027
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *
2.790Ден.3.990Ден. Без данок: 2.790Ден.
Количина:

Опис

MATERIAL & CARE

Outer fabric material: 78% cotton, 22% polyester

Fabric: Sweat

Care instructions: Do not tumble dry, machine wash at 30°C

DETAILS

Hood detail: Drawstring

Pattern: Print

Details: Elasticated waist

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: