CTAS OX BLACK/RUSH BLUE/UNIVERSITY RED

Производител: Converse
Код на продуктот: 166738C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина: *

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: