CHUCK PATCH NOVA TEE VGH

CHUCK PATCH NOVA TEE VGH
Производител: Converse
Код на продуктот: 10017759-A10-035
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: