CONVERSE EL DISTRITO 2.0 OX DEEP BORD

Производител: Converse
Код на продуктот: 167010C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина: *
2.160Ден.3.090Ден. Без данок: 2.160Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: