VANS PRIMARY CHECKERBOARD OLD SKOOL BLACK/WHITE

VANS PRIMARY CHECKERBOARD OLD SKOOL BLACK/WHITE
Производител: VANS
Код на продуктот: VN0A38G1P0S
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
3.490Ден.4.990Ден. Без данок: 3.490Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: