Vans UA Old Skool (PACKING TAPE)

Производител: VANS
Код на продуктот: VN0A4U3BWZ41
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: