Converse Star Sleaveless Tee Grey-Navy-Red

Converse Star Sleaveless Tee Grey-Navy-Red
Производител: Converse
Код на продуктот: 10189C-035
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
990Ден.1.990Ден. Без данок: 990Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: