Converse Go 2 Backpack Black/Green

Производител: Converse
Код на продуктот: 10018974-A01
Достапност:На залиха

Опис

  • Material: top - 100% polyester
  • lining: 100% polyester
  • Dimensions: 46x9x29 cm
  • Strap length: max. 80 cm
  • Closure: with zip
  • Color: black, green

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: