Converse All Star Dinoverse Graphic Tee Blue 4-7 години

Converse All Star Dinoverse Graphic Tee Blue 4-7 години
Производител: Converse
Код на продуктот: 86A026-B68
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина - Години: *

Опис

Cool Converse fashion is easy with this boys' Dinoverse All Star graphic tee. In blue.

 

PRODUCT FEATURES

  • Crewneck
  • Short sleeves
  • Patch logo with dinosaur graphics

FABRIC & CARE

  • Cotton
  • Machine wash
  • Imported

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: