Chuck Taylor All Star 2V Purple Canvas

Производител: Converse
Код на продуктот: 747704C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Бебе: *
1.490Ден.2.390Ден. Без данок: 1.490Ден.
Количина:

Опис

26

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: