Converse All Star Chuck Taylor Dolphin

Производител: Converse
Код на продуктот: 347137C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Деца: *
1.190Ден.2.390Ден. Без данок: 1.190Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: