Chuck Taylor All Star Party Hi Black & White

Производител: Converse
Код на продуктот: 647723C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Деца: *
1.990Ден.3.390Ден. Без данок: 1.990Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: