Converse GATES OX Black/Smoke

Производител: Converse
Код на продуктот: 344239C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Деца: *
1.040Ден.2.090Ден. Без данок: 1.040Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: