Converse CT High Streeet Black

Converse CT High Streeet Black
Производител: Converse
Код на продуктот: 650071C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Деца: *
3.000Ден.4.290Ден. Без данок: 3.000Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: