Converse Shorts 221 Outlet Collection

Converse Shorts 221 Outlet Collection
Производител: Converse
Код на продуктот: 00259-221
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
2.730Ден.3.900Ден. Без данок: 2.730Ден.
Количина:

Опис

100% cotton

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: