Converse CONS Cotton Shorts beige OUTLET COLLECTION

Производител: Converse
Код на продуктот: 06038-079
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *

Опис

100% cotton

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: