Wide Sleeve Cropped Crew

Wide Sleeve Cropped Crew
Производител: Converse
Код на продуктот: 10019779-a04
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *

Опис

80% Cotton, 20% Polyester

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: