Converse All Star Crew Black

Производител: Converse
Код на продуктот: 10019801-a01
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *

Опис

80% Cotton, 20% Poyester

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: