Converse Socks Half Cushion Crew - 3 Pairs (Black, Navy, White)

Производител: Converse
Код на продуктот: E863A-3010
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина чорапи: *
483Ден.690Ден. Без данок: 483Ден.
Количина:

Опис

Unique deep-grooved channel structure allows for better air ciruclation, wicking & temperature control.
Arch support keeps sock in place.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: