Converse Socks Half Cushion Quarter - 3 Pairs (Black, Red, Grey)

Производител: Converse
Код на продуктот: E867D-3001
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина чорапи: *
413Ден.590Ден. Без данок: 413Ден.
Количина:

Опис

98% Polyester, 2% Elastine
 
Unique deep-grooved channel structure allows for better air ciruclation, wicking & temperature control.
Arch support keeps sock in place.
Ventilated toe for breathability.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: