Converse One Star OX Plimsolls In Pink

Производител: Converse
Код на продуктот: 159815c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
2.490Ден.4.990Ден. Без данок: 2.490Ден.
Количина:

Опис

The Converse One Star Pinstripe steps you into a bold look that's perfect for everyday wear.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: