Converse STAR PLAYER OX Black

Производител: Converse
Код на продуктот: 160581c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
1.840Ден.3.690Ден. Без данок: 1.840Ден.
Количина:

Опис

46

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: