CONVERSE Chuck Taylor Ox

Производител: Converse
Код на продуктот: 547333c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
2.190Ден.4.390Ден. Без данок: 2.190Ден.
Количина:

Опис

39.5

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: