Chuck Taylor All Star Washed Look Orange

Производител: Converse
Код на продуктот: 160956c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
1.990Ден.4.990Ден. Без данок: 1.990Ден.
Количина:

Опис

42, 42.5

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: