LFS Hoodie LOGO TAPE ALIWE Black

LFS Hoodie LOGO TAPE ALIWE Black
Производител: Kappa
Код на продуктот: 304M540-923
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
2.090Ден.2.990Ден. Без данок: 2.090Ден.
Количина:

Опис

XL ; XXL

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: