Kappa 222 Banda Ammu Leggings In Velour Navy

Производител: Kappa
Код на продуктот: 3030CZ0-909
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *
1.550Ден.3.090Ден. Без данок: 1.550Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: