Copperminer Abi LPN KID

Производител: Copperminer
Код на продуктот: Q319PS-ABI-LPN KID
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
2.580Ден.3.690Ден. Без данок: 2.580Ден.
Количина:

Опис

Зимски чевли со водоотпорна технологија која овозможува стапалата да останат суви и топли. Истовремено им овозможува да дишат и да го испуштаат вишокот на влажност која се создава при потење на стапалата, притоа задржувајќи пријатна температура.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: