Copperminer Abi GYBL

Производител: Copperminer
Код на продуктот: Q317GS-ABI-GYBL
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *

Опис

Зимски чевли со водоотпорна технологија која овозможува стапалата да останат суви и топли. Истовремено им овозможува да дишат и да го испуштаат вишокот на влажност која се создава при потење на стапалата, притоа задржувајќи пријатна температура.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: