TENNESSEE BLACK

Производител: Carrera
Код на продуктот: CAM921000-BLACK
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
2.650Ден.3.790Ден. Без данок: 2.650Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: