NEVADA Ebony Kid

Производител: Carrera
Код на продуктот: CAK821090-EBONY
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
1.740Ден.2.490Ден. Без данок: 1.740Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: