Chuck Taylor All Star Distressed Grey

Производител: Converse
Код на продуктот: 158964C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
2.890Ден.5.790Ден. Без данок: 2.890Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: