Converse JR Chuck Taylor All Star Street Mid Sneaker

Производител: Converse
Код на продуктот: 662310C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина ЈР: *
2.370Ден.3.390Ден. Без данок: 2.370Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: