WOMEN'S STAR CHEVRON TRACK PANT Black

Производител: Converse
Код на продуктот: 10007123-A01
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *
2.310Ден.3.300Ден. Без данок: 2.310Ден.
Количина:

Опис

SOFT DESIGN WITH METALLIC DETAILS.
The Converse Star Chevron Track Pants deliver a new take on a classic look with metallic details and soft fabric for comfort that shines.

PRODUCT DETAILS

  • Zippers on the front and back pockets for secure storage
  • Interior drawcord adjusts the fit
  • Metallic Star Chevron tape and logo
  • Fabric: 100% polyester

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: