Straight Edge Backpack Black

Straight Edge Backpack Black
Производител: Converse
Код на продуктот: 10020524-A01
Достапност:На залиха
2.170Ден.3.100Ден. Без данок: 2.170Ден.
Количина:

Опис

100% polyester

22 l
45 x 30 x 14 cm

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: