Chuck Taylor All Star Classic Colors Tdlr/Yth Grey

Производител: Converse
Код на продуктот: 3J793
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина ЈР: *

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: