Chuck Taylor All Star Classic Colors Infant Toddler Grey

Chuck Taylor All Star Classic Colors Infant Toddler Grey
Производител: Converse
Код на продуктот: 7J794C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Бебе: *

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: