Backpack CONVERSE

Backpack CONVERSE
Производител: Converse
Код на продуктот: 10017262-A07-447
Достапност:На залиха
1.670Ден.2.390Ден. Без данок: 1.670Ден.
Количина:

Опис

  • Dimensions:21/28 x 47 x 20 cm
  • Diagonal of the bag:55 cm
  • Zip-fastened pockets:1

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: