Chuck Taylor All Star Street Boot Black

Производител: Converse
Код на продуктот: 162360C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
3.850Ден.5.500Ден. Без данок: 3.850Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: